Ognisko Sycharowskie w Łodzi – ul. Liściasta 9

Parafia
. ZAPRASZAMY na spotkania w Parafii Opieki św. Józefa
i Matki Bożej z Góry Karmel, ul. Liściasta 9
-
w ostatnie czwartki miesiąca. Spotkanie zaczynamy o 18:00 w górnym kościele od Mszy św., a potem w salce kominkowej uczestniczymy w spotkaniu formacyjnym. SPOTYKAMY się również
w każdą drugą sobotę miesiąca o godzinie 15:00 i zaczynamy od Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego, po którym po prostu rozmawiamy w naszej "kuźni" pod górnym kościołem. Opiekunem duchowym Wspólnoty jest o. Piotr Hewelt.
Parafia Opieki św. Józefa i Matki Bożej z Góry Karmel >>
Archidiecezja Łódzka >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

„Uwierzyliśmy, że moc większa do nas samych może przywrócić nam duchowe zdrowie.”

Najpierw jeszcze w lutym… kontynuowaliśmy rozważania nad 2-gim Krokiem Programu ku pełni Chrześcijańskiego ŻYCIA. I Ci, którzy byli z nami po raz pierwszy i Wszyscy pozostali wsłuchiwali się oraz dzielili doświadczeniem w poszukiwaniu Wiary, ze dla Pana Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Wprowadzeniem w temat zajął się jak zawsze bardzo konkretnie nasz Opiekun Duchowy – Ojciec Jan, a potem dyskutowaliśmy dzieląc się Nadzieją.

W marcu spotkaliśmy się pierwszy raz w sobotę i tym samym uruchomiliśmy kolejny cykliczny termin łódzkiego Ogniska WTM SYCHAR. Będziemy się teraz spotykać w każdą 2-gą sobotę miesiąca o godzinie 15:00 oraz w każdy ostatni czwartek o godzinie 18:30. Sobotnie spotkanie było pełne ciepła i ciekawych rozmów, w których uczestniczyło ponad 20-cia osób z Ojcem Janem na czele!

Do zobaczenia już w przyszłym tygodniu :-D Zapraszamy!!